Przykładowy list motywacyjny na stanowisko pracownika administracji. Z poniższego wzoru listu motywacyjnego można dowolnie korzystać.
Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]
Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się na stronie internetowej stronainternetowa.pl chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko pracownika administracji.

Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną i sumienną. Entuzjastycznie podchodzę do powierzonych mi zadań i zawsze kończę projekty na czas. Jestem bardzo pracowita i ciągle szukam nowych wyzwań. Nie obawiam się pracy w stresujących warunkach, a łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że umiem porozumieć się nawet z najtrudniejszym interesantem. Ponadto dzięki mojej umiejętności doskonałej organizacji czasu i miejsca pracy świetnie radzę sobie z dużymi ilościami dokumentów i presją czasu.

Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt i możliwość osobistego przedstawienia swojej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.