Przykładowy list motywacyjny dla pielęgniarki. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się w "Gazecie Lekarskiej" chciałabym zgłosić swoją ofertę pracy na stanowisku pielęgniarki w Państwa szpitalu.

Jestem absolwętką Niepublicznego Medycznego Studium w Będzinie gdzie zdobyłam kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu pielęgniarki. W toku nauki odbywałam praktyki w Domu Starców w Czarnkowie, oraz w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku.

Jestem osobą bardzo odpowiedzialną i sumienną. Czuję nieodpartą potrzebę niesienia pomocy potrzebującym, dlatego ciągle pogłębiam swoją wiedzę pragnę realizować się jako pielęgniarka.

W załączonym do niniejszego listu motywacyjnego CV znajdą Państwo moją kompletną historię zatrudnienia. Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą na tyle aby uzyskać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, na której będę mogła osobiście przedstawić swoje atuty.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.