Przykładowy list motywacyjny dla inżyniera budownictwa, środowiska, procesu, jakości. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane dnia 01.01.2011 w "Gazecie o pracy" chciałbym zaprezentować Państwu swoją kandydaturę na stanowisko inżyniera budownictwa / inżyniera procesu.

Jestem absolwentem Świetnej Uczelni, na której zdobyłem wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ponadto podczas już praktyk studenckich pracowałem przy realizacji absorbujących projektów i posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Charakteryzują mnie dobrze rozwinięte zdolności analityczne, wielka motywacja do pracy, oraz umiejętność pracy w zespole. Ciągle szukam nowych wyzwań zawodowych, szczególnie związanych z pracą z nowymi technologiami.

Sądzę, że dzięki moim wysokim kompetencjom i bogatemu doświadczeniu mogę przyczynić się do wielu sukcesów w pracy Państwa firmy.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.