Przykładowy list motywacyjny na stanowisko recepcjonistka w hotelu, po drobnych przeróbkach także dla osób bez doświadczenia. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W związku z Państwa ogłoszeniem chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie pracą na stanowisku referenta biurowego w Państwa firmie. Jestem przekonana, że moje doświadczenie i wykształcenie sprostają Państwa oczekiwaniom.

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku "Administracja publiczna" na Znanym i Szanowanym Uniwersytecie. Podczas studiów zdobyłam niezbędne kwalifikacja, a ponieważ równocześnie odbywałam staż w Znanej Firmie na podobnym stanowisku posiadam także doświadczenie w pracy. Ponadto biegle posługuję się językiem angielskim i umiem obsługiwać większość sprzętów biurowych.

Cechuję się wysoką kulturą osobistą, sumiennością i dbałością o szczegóły. Zawsze terminowo wykonuje powierzone mi zadania i chętnie zdobywam nowe umiejętności. Jestem także dyspozycyjna i niezwykle zaangażowana w swoją pracę.

Mam nadzieję, że poniższy list motywacyjny i załączone CV zainteresują Państwa moją osobą.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.