Przykładowy list motywacyjny dla opiekunki dla dzieci, lub osób starszych. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W nawiązaniu do ogłoszenia o pracę z "Gazety Regionalnej" z dnia 01.01.2011 chciałabym zgłosić swoją kandydaturę do pracy na stanowisku opiekunki dla dzieci.

Jestem absolwentką studium pielęgniarskiego, a obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku pedagogika. na Bardzo Dobrej Uczelni. Zarówno podczas nauki w studium jak i na Dobrej Uczelni odbywałam praktyki w przedszkolach i szkołach na różnym etapie edukacyjnym, więc mam udokumentowane doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Jestem osobą odpowiedzialną i troskliwą. Ponieważ jestem otwarta i komunikatywna szybko nawiązuję bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Ponadto nie mam nałogów, na przykład takich jak palenie papierosów, a zabawy z dziećmi mam dobrze opanowane i przećwiczone z moją młodszą siostrą, którą niegdyś się opiekowałam.

Sądzę, że moje wykształcenie, dotychczasowe doświadczenie w pracy i fakt, że posiadam młodsze rodzeństwo przemawiają na moją korzyść. Jeśli moja osoba wzbudziła Pana zainteresowanie proszę o kontakt - z przyjemnością osobiście się zaprezentuję na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.