Przykładowy list motywacyjny na stanowisko sekretarka szkoły, lub sekretarka medyczna. Także dla osób bez doświadczenia. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W nawiązaniu do ogłoszenia zamieszczonego w "Głosie Kaszubskim" chciałabym zgłosić swoją kandydaturę do pracy na stanowisku sekretarki Dyrektora Jana Kowalskiego.

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku administracja na Uniwersytecie Gdańskim. Podczas studiów odbywałam praktyki w "The Baltic Group" gdzie byłam odpowiedzialna między innymi za korespondencję, kalendarz spotkań Dyrektora, oraz wykonywanie kopii dokumentów. Dzięki praktykom zaznajomiłam się z kulturą pracy w dużych spółkach, oraz opanowałam pracę z niemal każdym rodzajem sprzętu biurowego.

Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Cenię sobie możliwość pracy z ludźmi i chętnie stawiam czoła nowym wyzwaniom. Ponieważ wiem, że praca sekretarki jest coraz bardziej wymagająca zapisałam się na kurs języka angielskiego i chociaż jeszcze nie posługuję się tym językiem biegle bardzo szybko robię postępy.

Mam nadzieję, że będę mogła osobiście zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.