Przykładowy list motywacyjny dla magazyniera, kierowcy. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się w „Gazecie Lokalnej” dnia 01.01.2011 pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko magazyniera Państwa firmie.

W dotychczasowej pracy zawodowej w firmie ABC zajmowałem stanowisko sprzedawcy, jednak wśród moich codziennych obowiązków było także odbieranie towaru z magazynu. Dzięki tej pracy nabyłem umiejętność obsługi wielu programów komputerowych takich jak na przykład WF-Mag, a także urządzeń peryferyjnych takich jak faks, czy skaner. Wśród moich obowiązków były kontakty z klientami, wystawianie faktur i wydawanie towarów przez co nabyłem wprawy w koordynowaniu pracy magazynu i działu sprzedaży.

Jestem osoba odpowiedzialną i zawsze wywiązuję się na czas z powierzonych mi zadań. Ponadto dbam o dobrą kondycję fizyczną, niezbędną w pracy na magazynie i jestem w trakcie zdobywania uprawnień na wózek widłowy.

W razie zainteresowanie moją osobą/Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.