Przykładowy list motywacyjny dla nauczyciela matematyki, chemii, czy przedszkola. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w "Gazecie Lokalnej" chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr.6 w Szczecinie.

Posiadam wszelkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawody nauczyciela. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i posiadam wykształcenie pedagogiczne. Ponadto hobbistycznie uprawiam sporty takie jak piłka nożna, tenis i wędkarstwo. Podczas praktyk studenckich miałem okazję pracować z młodzieżą gimnazjalną i licealną i jak wskazuje ocena praktyk dobrze sprawdzam się w pracy z uczniami.

Jestem osobą odpowiedzialną i chętnie pracuję w grupie. Potrafię pracować w sytuacjach stresujących i wciąż szukam nowych wyzwań. Staram się utrzymywać dobre stosunki z współpracownikami, uczniami i ich rodzicami jednocześnie wciąż poszukując lepszych metod nauczania.

Chciałbym stać się częścią Państwa zespołu.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.