Przykładowy list motywacyjny dla pedagoga szkolnego czy specjalnego. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się w "Głosie Śląskim" chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Państwa szkole.

Jestem absolwentem Akademii Pomorskiej w Słupsku, gdzie studiowałem pedagogikę ze specjalizacją resocjalizacja. W toku studiów odbywałem praktyki w szkole państwowej, a po ukończeniu studiów pracowałem przez dwa lata jako pedagog szkolny w Liceum Ogólnokształcącym nr 3 w Gdańsku.

Jestem osoba odpowiedzialną i szybko nawiązuję kontakty z współpracownikami i podopiecznymi. Ponadto we wcześniejszej pracy dobrze sprawdzałem się w organizowaniu imprez dodatkowych dla dzieci, oraz podczas spotkań z rodzicami.

Jeśli uzna Pan(i) mą/moją kandydaturę za odpowiednią/interesującą proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.