Przykładowy list motywacyjny dla osoby bez doświadczenia. Z poniższego wzoru listu motywacyjnego można dowolnie korzystać. Nasz przykładowy list motywacyjny jest bardzo ogólny i nie odnosi się do żadnej specyficznej branży, dlatego trzeba go uzupełnić odpowiednimi informacjami.
Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]
Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowni Państwo,

W związku z Państwa ogłoszeniem zamieszczonym w gazecie „Praca dla Ciebie” z dnia dwunastego marca chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Państwa firmie.

Pomimo braku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku chciałbym zapewnić, że dołożę wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Jestem osobą ambitną i szybko się uczę a zarazem łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że z łatwością dostosuje się do warunków pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach i chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą za umożliwienie mi zatrudnienia i zdobywania doświadczeń w Państwa firmie.

Praca w tym zawodzie od dawna jest moim marzeniem i pasją, dlatego wierzę, że mogę być wartościowym członkiem zespołu i przyczynić się do jeszcze większego sukcesu firmy „Znana Firma” w niedalekiej przyszłości.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.