Przykładowy list motywacyjny do szkoły ponadgimnazjalnej, językowej, średniej i wyższej. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowna Dyrekcjo,

Zwracam się z prośbą o zatrudnienie mnie na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. Posiadam wszelkie niezbędne kwalifikacje do pracy w tym zawodzie, a praca z dziećmi i młodzieżą to moja pasja.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku filologia angielska. Podczas studiów uzyskałem niezbędną wiedzę z zakresu językoznawstwa, metodyki nauczania języka obcego i kultury krajów anglojęzycznych. Ponadto kilkakrotnie wyjeżdżałem do Wielkiej Brytanii gdzie szlifowałem swój angielski.

Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i pracowitą. Szybko nawiązuję dobry kontakt z podopiecznymi i potrafię rzetelnie przekazywać wiedzę w oparciu o praktykę. Świetnie czuję się w pracy indywidualnej i grupowej, dlatego uważam, że dobrze sprawdzę się w pracy nauczyciela.

Jeśli moja oferta Państwa zainteresuje z chęcią zaprezentuję się osobiście na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.