Przykładowy list motywacyjny na stanowisko sprzedawca obuwia, czy też sprzedawca samochodów. Także dla osób bez doświadczenia.. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W związku z ogłoszeniem zamieszczonym w "Lokalnej Gazecie" chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko sprzedawcy w Państwa sklepie obuwniczym.

Jestem absolwentką liceum ekonomicznego, klasy o profilu matematycznym. Już w trakcie praktyk zdobyłem doświadczenie w pracy w charakterze sprzedawcy, jednak aby móc udokumentować znajomość obsługi kasy fiskalnej ukończyłam kurs obsługi komputera, kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej. Wiedza zdobyta podczas szkoleń okazała się niezwykle przydatna podczas pracy jako sprzedawca i ekspedient w znanej ogólnopolskiej sieci z artykułami domowymi (Home and you).

Charakteryzuję się wysoką kulturą osobistą i szybko potrafię odnaleźć się w nowym otoczeniu. Chętnie współpracuję z grupą, lecz nie mam także nic przeciwko pracy indywidualnej. Ciągle dążę do zwiększania swoich kompetencji, dlatego z przyjemnością uczestniczę w dodatkowych szkoleniach z technik sprzedaży. Ponadto jestem dyspozycyjna, pracowita i sumienna.

Mam nadzieję, że poniższy list motywacyjny i załączone CV zachęcą Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.