Przykładowy list motywacyjny dla konsultanta telefonicznego, ds sprzedaży, lub konsultanta infolinii. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Lokalnej” dnia 01.10.2011 chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko konsultanta ds sprzedaży telefonicznej.

Jestem absolwentem Znanej Uczelni, kierunku psychologia społeczna. W toku studiów zdobyłem teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu mediacji, co uważam za niezwykle istotne w tego typu pracy. Ponadto w trakcie swojej kariery zawodowej pracowałem w Call Center w Dużej Firmie gdzie zdobyłem wiele doświadczenia przydatnego w codziennej pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego.

Jestem osobą otwartą i szybko nawiązuję dobre kontakty z ludźmi. Chciałbym realizować się w pracy, w której będę musiał ciągle podnosić swoje kwalifikacje i pracować w zgranym zespole.

Jeśli uzna Pan(i) mą/moją kandydaturę za odpowiednią/interesującą proszę o kontakt telefoniczny.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.