Przykładowy list motywacyjny dla kierowcy kategorii b, tira, dostawcy i kierowcy autobusu. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 01.01.2011 chciałbym zgłosić swoją ofertę pracy na stanowisku kierowcy w Państwa firmie.

Posiadam prawo jazdy kategorii B i C + E, wraz z uprawnieniami do przewozu towarów. Podczas mojej kariery zawodowej jako kierowca przejechałem już trzysta tysięcy kilometrów i nie otrzymałem żadnego mandatu. Nie miałem także żadnych poważnych kolizji, z powodu których mógłbym spóźnić się z dostarczeniem towaru. Do tej pory jeździłem głównie po trasach zachodnioeuropejskich, oraz w Czechach i na Słowacji.

Uważam, że jestem odpowiednią osoba na stanowisko kierowcy, jako, że mam doświadczenie w wykonywaniu tego zawodu, a dzięki utrzymywaniu dobrej kondycji fizycznej dobrze czuję się na długich trasach. Ponadto potrafię pracować pod presją czasu i w sytuacjach stresowych.

Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osoba i będę mógł omówić szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.