Przykładowy list motywacyjny dla ochroniarza. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W nawiązaniu do ogłoszenia o pracę z "Gazety Regionalnej" z dnia 01.01.2011 chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do pracy na stanowisku ochroniarza. Praca na takim stanowisku byłaby dla mnie niezwykle interesująca.

Jestem absolwentem Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, a ponadto po ukończeniu studiów licencjackich ukończyłem także kurs ochroniarski. Dzięki temu posiadam licencję pracownika ochrony fizycznej I i II stopnia. Posiadam także aktualne zaświadczenie o niekaralności,

Jestem osobą dyspozycyjną i odpowiedzialną. Zawsze sumiennie wykonuje powierzone mi obowiązki, czy to praktyczne, czy te związane z dokumentacją pracy. Dbam o niezwykle ważną w tym zawodzie sprawność fizyczną regularnie uprawiając różne sporty.

Mam nadzieję, że mój list motywacyjny zachęci Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną podczas której będę mógł osobiście przedstawić swoje atuty.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.