Przykładowy list motywacyjny dla mechanika samochodowego, lub mechanika maszyn. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

Piszę w sprawie ogłoszenia o pracę które ukazało się w zeszłym miesiącu w gazecie The Independent. Chciałbym pracować jako inżynier dla Pańskiej firmy.

Zawsze pragnąłem pracować za granicą i pogłębiać znajomość nowoczesnych technologii. Jako że Pańska firma to numer 1 na świecie w zakresie świadczonych usług, stanowisko to oferuje liczne możliwości zarówno profesjonalnego jak i osobistego rozwoju.
Moje doświadczenie zawodowe postawiło przede mną (zapoznałem się w nim) wiele problemów (wyzwań) z dziedziny mechaniki, które skutecznie rozwiązałem dzięki swojej kreatywności (pomysłowości), determinacji oraz współpracy z pozostałymi członkami zespołu.

Posiadam certyfikat z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym. Obecnie uczę się języka angielskiego na kursie zaawansowanym. Jako że robię szybkie postępy (szybko się uczę), wkrótce powinienem (oczekuję, że wkrótce) biegle posługiwać się tym językiem.

Chciałbym omówić moje CV z Panem na rozmowie kwalifikacyjnej. Proszę o kontakt, jeśli będzie Pan potrzebował więcej informacji (szczegółów).

Czekam na wiadomość.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.