Przykładowy list motywacyjny na stanowisko: agent ubezpieczeniowy. Z poniższego wzoru listu motywacyjnego można dowolnie korzystać.
Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]
Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem zamieszczonym w „Gazecie Lokalnej” chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko agenta ubezpieczeniowego w Państwa firmie.

Jestem absolwentem liceum ekonomicznego, oraz studiów licencjackich na kierunku Marketing i Zarządzanie. Posiadam doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej, które na pewno będzie przydatne podczas pracy w Państwa firmie. Firma „Ubezpieczeniowa” jest dla mnie niezwykle interesująca ponieważ identyfikuję się z filozofią pracy, która funkcjonuje w Państwa Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Jestem osobą dążącą do samodoskonalenia, dlatego ciągle stawiam sobie nowe cele. Wierzę, że praca w Państwa firmie może wiele mnie nauczyć, a wiedza i doświadczenie które do tej pory zdobyłem szybko przyczynią się do zwiększenie efektywności pracy w Firmie. Ponadto, potrafię dostosować się do zmieniających się okoliczności dzięki czemu szybko nawiązuję kontakty z ludźmi. Pozwala mi to umiejętnie doradzać klientom wybór odpowiednich pakietów ubezpieczeniowych.

W razie zainteresowanie moją osobą/Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.