Przykładowy list motywacyjny dla elektryka, elektromechanika itp. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W związku z Państwa ogłoszeniem, które ukazało się w „Dobrej Gazecie” dnia 01.01.2010 chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Państwa firmie w charakterze elektryka.

Posiadam niezbędne kwalifikacje do pracy na takim stanowisku. Mam bogate doświadczenie w pracy elektryka, dzięki któremu dobrze orientuję się w specyfice urządzeń teletechnicznych, elektronicznych i elektrycznych.

Podczas pracy w Urzędzie Energetyki wśród moich obowiązków było remontowanie urządzeń elektronicznych, kontrola sprawności urządzeń zabezpieczających, oraz rozmaite prace konserwacyjne. We wcześniejszej pracy dałem się poznać jako osoba odpowiedzialna, rzetelna i świetnie zorganizowana.

Jeśli uzna Pan moją kandydaturę za interesującą proszę o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością osobiście zaprezentuję swoją ofertę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.