Przykładowy list motywacyjny dla informatyka, programisty, grafika, serwisanta. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W nawiązaniu do ogłoszenia z „Gazety Informatycznej” z dnia 01.01.2011 chciałbym złożyć swoją ofertę pracy na stanowisku informatyk - grafik w Państwa firmie.

Uważam, że w związku z tym że jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatycznej w Warszawie i posiadam doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jestem świetnym kandydatem na wyżej wymienione stanowisko. W dotychczasowej pracy zawodowej byłem odpowiedzialny za serwisowanie sprzętu w Znanej Firmie, oraz administrowanie strony internetowej i ogólny nadzór informatyczny. Do moich obowiązków należało także przeprowadzanie prac konserwacyjnych w wewnętrznej sieci.

Jestem osobą ambitną - dlatego szukam pracy, w której mógłbym się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Ponadto, ponieważ charakteryzuję się sumiennością zawsze dbam o rzetelne wykonanie wszystkich powierzonych mi zadań w wymaganym terminie.

Mam nadzieję, że załączone do niniejszego listu motywacyjnego CV zainteresuje Państwa moją osobą i będę mógł osobiście się zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.