Przykładowy list motywacyjny dla kadrowej, czy też dla pracowniku działu kadry i płace. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się w „Dobrej Gazecie” chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku kadrowej w Państwa firmie.

Jestem absolwentką Dobrej Uczelni Wyższej, gdzie ukończyłam kierunek Zarządzanie, ze specjalizacją „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”. W toku studiów zdobyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu strategii zarządzania kadrami, planowania zatrudnienia i przeprowadzania audytu personalnego. Ponadto miałam możliwość skonfrontowania zdobytej wiedzy z rzeczywistością podczas rocznego stażu, który odbyłam w Urzędzie Miejskim w Mieście.

Jestem osobą życzliwą i otwartą dzięki czemu łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Zawsze staram się rzetelnie wykonywać ze swoich obowiązków, aby ukończyć wszystkie zadania w terminie. Poszukuję pracy, w której mogłabym przyczynić się do integracji grupy poprzez dobrą organizację pracy i wzrost konkurencyjności firmy.

W razie zainteresowanie moją osobą/Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.