Przykładowy list motywacyjny dla kierownika sklepu, zamiany, bądź kierownika biura. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie z dnia 01.01.2011 z „Gazety Ogłoszeniowej” chciałbym przedstawić Państwu swoją kandydaturę na stanowisko kierownika nowo otwartego sklepu w Dużym Mieście.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Kierowniczej, gdzie ukoļczyłem kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi. W toku studiów zdobyłem teoretyczne i praktyczne umiejętności z zakresu tworzenia zgranego zespołu pracowników, rozwiązywania konfliktów oraz zarządzania personelem. Ponadto zdobyte na Uczelni umiejętności mogłem zastosować w praktyce także w dotychczasowej karierze zawodowej, podczas pracy na stanowisku zastępcy kierownika w Ważnym Sklepie w Dużym Mieście.

Z natury jestem osobą otwartą i życzliwą, dzięki czemu umiej zjednać sobie ludzi i potrafię dobrze się porozumieć z współpracownikami. Charakteryzuje mnie także sumienność i rzetelność co przekłada się bezpośrednio na organizację pracy w zatrudniającej mnie firmie.

Mam nadzieję, że będę miał okazję zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.