Przykładowy list motywacyjny na stanowisko asystentka. Z poniższego wzoru listu motywacyjnego można dowolnie korzystać.
Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]
Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do oferty reklamowanej w „Gazecie Regionalnej” dwunastego października, chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko asystentki a poznańskim dziale firmy. Sądzę, że moje wykształcenie i wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku spełniają wszelkie wymagania.

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku administracja na Uniwersytecie Warszawskim. Trzy lata pracowałam także jako Asystentka Dyrektora w „Małej Firmie” a wśród moich obowiązków były na przykład: archiwizowanie dokumentacji, obsługa korespondencji, obsługa pakietu MS Office i różnych urządzeń biurowych. Praca ta wymagała ode mnie punktualności, odpowiedzialności, podejmowania istotnych decyzji pod presją czasu, a także samodzielności i komunikatywności.

Dzięki temu, że łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i lubię pracować w zespole szybko dostosowuję się do nowych warunków w pracy. Ponieważ jestem osobą młodą i bardzo aktywną szybko się uczę i ciągle szukam nowych wyzwań.

Z chęcią stawię się na rozmowę kwalifikacyjną, na której osobiście będę mogła zaprezentować swoje zdolności.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.