Przykładowy list motywacyjny dla farmaceuty. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Aptecznej” chciałbym zgłosić swoją ofertę pracy na stanowisku farmaceuty.

Jestem absolwentem Uczelni Farmacji Wyższej w Dużym Mieście. Uczelnia doskonale przygotowała mnie do wykonywania zawodu farmaceuty, a swoją przyszłość zawodową i specjalność studiów wiązałem z pracą w aptece. Dzięki stażu odbytym w Aptece Zielnej poznałem uroki pracy w zawodzie farmaceuty i zdobyłem cenne doświadczenie.

Szybko nawiązuję dobre kontakty z otaczającymi mnie ludźmi, jestem oczytany i solidny. Ponadto ciągle chcę poszerzać swoją znajomość leków i rozwijać swoje kompetencje. Już teraz dobrze znam większość leków sprzedawanych na terenie kraju, a także ich skład, działanie i skutki ich zażywania.

Do poniższego listu dołączam swoje CV. Mam nadzieję, że będę miał okazję zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.