Przykładowy list motywacyjny dla handlowca, sprzedawcy czy też przedstawiciela handlowego. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na stronie „Strona internetowa” chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko przedstawiciela handlowego w Państwa firmie.

Mimo braku kierunkowego wykształcenia zdobyłem ogromne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w innej firmie. Do moich obowiązków należało między innymi pozyskiwanie nowych klientów, oraz utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami. Ponadto uczestniczyłem w zarządzaniu budżetem firmy i przyczyniłem się do ulepszenia jej strategii marketingowej.

Cechuję się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zadania zostały wykonane rzetelnie i na czas. Ponieważ jestem osobą otwartą i aktywną łatwo nawiązuję nowe kontakty co ułatwia mi zdobywanie nowych klientów.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.