Przykładowy list motywacyjny dla studenta dziennego, lub zaocznego. Także dla osób bez doświadczenia. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Bydgoszcz, 13.10.2010

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Wielkim Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w "Gazecie z ofertami pracy" dnia jedenastego stycznia chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Państwa firmie.

Jestem tegorocznym absolwentem socjologii, którą studiowałem na Uniwersytecie Szczecińskim. Mimo, że nie posiadam udokumentowanego doświadczenia zawodowego zapewniam, że żadnej pracy się nie boję, chętnie i szybko się uczę i posiadam wiele umiejętności cennych w pracy w zespole. Potrafię posługiwać się komputerem i pakietem programów biurowych, umiem także obsługiwać faks, kopiarkę i ekspres do kawy.

Studia nauczyły mnie sumienności i regularnej pracy a specyfika ukończonego przeze mnie kursu pozwoliła mi zgłębić naturę ludzką, co także można wykorzystać w pracy biurowej. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą, a także komunikatywną i bezpośrednią. Chętnie pracuję w grupie, ale czuję się dobrze także w pracy indywidualnej.

Z przyjemnością stawię się na rozmowie kwalifikacyjnej, na której osobiście będę mógł się Państwu zaprezentować.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.