Przykładowy list motywacyjny dla bankiera, czy też na dowolne stanowisko w bankowości. Z poniższego wzoru listu motywacyjnego można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do ogłoszenia o pracę opublikowanego w „Gazecie Codziennej” dnia 12.12.2009 chciałbym zgłosić gotowość do podjęcia pracy w charakterze specjalisty ds. kredytów w Banku ABC.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku Bankowość. Dzięki pracy w Banku QWE zdobyłem cenne doświadczenia i umiejętności. Nauczyłem się doskonale oceniać ryzyko i mogę poszczycić się umiejętnością nawiązywaniu świetnego kontaktu z każdym typem klienta.

Jestem osobą godną zaufania, ambitną i rzetelną. Równie dobrze pracuje mi się w grupie, jak indywidualnie. Ponieważ jestem dyspozycyjny i ciągle chcę się rozwijać sądzę, że mogę szybko stać się istotną częścią zespołu.

Renoma Państwa instytucji finansowej sprawia, że chciałbym się sprawdzić w pracy właśnie w Banku ABC. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności pracy w Państwa Firmie.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.