Przykładowy list motywacyjny do biura podróży, obsługi klienta, czy też biura projektowego. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się w „Dobrej Gazecie” dnia 01.01.2010 chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko młodszego urzędnika w Waszym biurze. Sądzę, że moje doświadczenie zawodowe, umiejętność organizowania czasu i miejsca pracy, oraz znajomość języków obcych zainteresują Państwa moją osobą.

Ukończyłem studia pierwszego stopnia na kierunku Administracja Publiczna i Samorządowa, oraz odbyłem roczny staż w Urzędzie Miejskim w Ciechanowie. Podczas studiów i pracy w Urzędzie nabyłem umiejętność szybkiego i sprawnego wykonywania powierzonych mi obowiązków, także pod presją czasu.

Cechują mnie: komunikatywność, sumienność, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, oraz zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi. Poszukuję pracy, w której ciągle miałbym możliwość kontaktu z nowymi osobami, oraz sposobności do uczenia się nowych rzeczy.

Jestem przekonany, że spełnię się w pracy w biurze i będę mógł przyczynić się do bezproblemowego funkcjonowania Państwa biura.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.