Przykładowy list motywacyjny dla Fizjoterapeuty. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W związku z ogłoszeniem zamieszczonym w „Gazecie Lokalnej” dnia 01.01.2010 chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko fizjoterapeuty.

Ukończyłem Akademię Medyczną w Dużym Mieście, gdzie nabyłem niezbędne umiejętności do wykonywania zawodu fizjoterapeuty. Obyłem praktyki w Gabinecie Masażu „Gniotek”, a po studiach pracowałem w salonach fitness W Małym Mieście, oraz w szpitalu „Podupadłym” w Dużym Mieście gdzie prowadziłem rehabilitację. Dzięki tej pracy nabyłem wiele praktycznych umiejętności i wiedzy teoretycznej umożliwiającej samodzielne orientowanie się w wielu zagadnieniach nawiązujących do fizjoterapii.

Jestem osoba odpowiedzialną i niezwykle komunikatywną, co pozwala mi łatwo nawiązać kontakt z ludźmi. Dobrze znam ludzką anatomię i często uczęszczam na siłownie, dzięki czemu utrzymuję dobrą kondycję tak istotną w tej pracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt. Z chęcią stawię się na rozmowę kwalifikacyjną, an której osobiście zaprezentuję swoje atuty.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.