Przykładowy list motywacyjny dla referenta biurowego, lub dla referenta administracyjnego, czy innego. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Szczecin, 12.12.2009

Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, które ukazało się w "Gazecie Regionalnej" szesnastego czerwca 2011 roku chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Państwa firmie.

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Dobrym Uniwersytecie. Studia te umożliwiły mi zdobycie wiedzy niezwykle przydatnej w pracy recepcjonistki o czym przekonałam się w pracy jako recepcjonistka w Hotelu Czterogwiazdkowym.

Ponieważ cechują mnie zaangażowanie, otwartość i umiejętność organizacji pracy sądzę, że jestem idealną kandydatką do pracy w Państwa firmie. Szybko dostosowuję się do nowych warunków pracy, tym bardziej, że poznałam specyfikę pracy w hotelu.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę mogła zaprezentować się osobiście podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.