Przykładowy list motywacyjny do urzędu. Jest to bardzo ogólny list motywacyjny wymagający uzupełnienia odpowiednimi danymi. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Regionalnej” dnia 12.12.2009 chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Urzędzie Miejskim w Dużym Mieście.

Jestem absolwentem Marketingu i Zarządzania Wyższej Szkoły Urzędniczej w Warszawie. Posiadam wykształcenie kierunkowe i odbyłem już staż na podobnym stanowisku, dlatego uważam, że mam niezbędne kwalifikacje i doświadczenie do piastowania stanowiska urzędnika państwowego.

Jestem osobą spokojną, sumienną i dokładam wszelkich starań aby rzetelnie wywiązywać się z powierzonych mi obowiązków. Wiem, że praca w administracji publicznej jest niezwykle wymagająca, jednak nie obawiam się nowych wyzwań i sądzę, że świetnie sprawdzę się w pracy w Urzędzie Miejskim.

Jeśli uzna Pani moją kandydaturę za odpowiednią proszę o kontakt telefoniczny.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.