Przykładowy list motywacyjny na stanowisko: architekt. Z poniższego wzoru listu motywacyjnego można dowolnie korzystać.
Janina Kowalska
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]
Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Lokalnej” dnia dwunastego sierpnia chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie ofertą pracy w Państwa firmie. Uważam, że moje wykształcenie i doświadczenie predysponują mnie do objęcia stanowiska młodszego architekta w firmie „Architekt i Syn”.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie na kierunku Architektura i Urbanistyka ze specjalnością Urbanistyka, a doświadczenie zdobyłem pracując trze lata w firmie „SuperDesignStudio”. Dzięki ukończonym studiom nabyłem niezbędne kwalifikacja, a praca w zawodzie umożliwiła mi nawiązanie kontaktów i zapoznanie się z specyfiką pracy w zawodzie.

Jestem osobą młodą i ambitną a moje dodatkowe atuty to umiejętność szybkiego podejmowania trudnych decyzji. Ponadto biegle posługuję się językiem niemieckim i rozumiem język angielski. Ponieważ dobrze się organizuję i realizuje wyznaczone cele zawsze kończę wszystkie powierzone mi projekty na czas.

W załączonym CV znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje potwierdzające moje kwalifikacje i moje dane kontaktowe. Mam nadzieję, że będę miał okazję zaprezentować swoje umiejętności osobiście w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.