Przykładowy list motywacyjny dla kasjera, sprzedawcy, dysponenta. Bardzo ogólny, przykładowy list. Z poniższego wzoru można dowolnie korzystać.

Poznań, 12.12.2009

Jan Kowalski
ul. Ulicowa 1
01-123 Duże Miasto
tel. 123-456-789
E-mail:
[email protected]

Szanowny Pan
Jan Kowalski
ul. Ważna 2
w Dużym Mieście


Szanowny Panie,

W związku z ogłoszeniem zamieszczonym w „Dobrej Gazecie” chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko kasjera sprzedawcy.

Mimo, iż nie mam doświadczenia w pracy na takim stanowisku chciałbym zapewnić, że szybko się uczę i jestem osobą odpowiedzialną. Posiadam wykształcenie wyższe pierwszego stopnia, a podczas studiów odbyłem staż w Dużej Firmie, w której byłem odpowiedzialny za obsługę urządzeń biurowych, korespondencję i kontakt z interesantami.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas stażu zapoznałem się z zasadami funkcjonowania sprzętu biurowego, dlatego uważam, że nie będę miał problemu z opanowaniem działania kasy, czy drukarki fiskalnej. Ponadto, jestem osoba otwartą i szybko nawiązuję dobre kontakty z ludźmi, co może przyczynić się do wzrostu sprzedaży w Państwa firmie.

Jeśli uzna Pan mą/moją kandydaturę za odpowiednią/interesującą proszę o kontakt telefoniczny.

Z poważaniem
podpis

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.